Battalgazi Devlet Hastanesinde Hekimler için Sosyal Amaçlı Salon Oluşturuldu

Selçuk Dönmez -MALATYA 

 

Sosyal amaçlı salon , Malatya İl Sağlık Müdürü  Dr. Öğretim Üyesi Erhan Berk, Malatya Tabip Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uzm. Dr. Mustafa Sezai Demirel, Hastane Başhekimi  Doç. Dr. Erol Karaaslan ve hastane idarecilerinin  katılımı ile hizmete girdi.

 

 

Sosyal Amaçlı Salonda hekimlerle bir araya gelerek sohbet eden Malatya İl Sağlık Müdürü  Dr. Öğretim Üyesi Erhan Berk, hekimlerin istek ve temennilerini dinleyerek fikir alışverişinde bulundu.

‘Hekimlerimizin sosyalleşmesi ve dinlenmesi için yapılan alan hayırlı olsun dileklerinde bulunan Berk,daha uygun ve daha etkin sağlık hizmeti verilebilmesi için hekimlere her türlü imkanın sağlanacağını söyledi.

Hekimler tarafından oldukça beğenilen ve takdir edilen Sosyal Amaçlı Salonun açılışında bir konuşma yapan  Başhekim Doç. Dr. Erol Karaaslan “ Hastanemiz her geçen gün fiziki ve genel durumu bakımından kendini geliştirmektedir,buradaki amacımız ,yoğun mesai harcayan hekimlerimizin ferah bir ortamda dinlenebilmelerini sağlamak ,sosyalleşme ve gerekli motivasyonu sağlamaktır ” dedi.