Pınar Soykan’ın yeni şarkısı “Zincir” Yayında

2022 yılında peşpeşe yayınladığı “Bilemedim” ve “Mış Gibi” isimli güçlü şarkılarına bir yenisi daha ekleyen sevilen popçu Pınar Soykan üretiminde durmuyor.

 

 

11 Kasım Cuma günü  Avrupa Müzik markasıyla yayınlanan yeni single “Zincir”de birbirinden güçlü müzik adamı yan yana geldi. Habil Ceyhan’a ait duygusal sözlerin bestesi ise müzisyen kimliğiyle adından  başarıyla bahsettiren Murat Güneş’e ait. Son dönemlerde aranjeleriyle dikkat  çeken Esad Fidan tarafından yapılan düzenleme ise “Zincir”e güncel popun soundunu yaşatıyor.

 

“Zincir”e Modern İmaj ve  Modern Klip

 

Son dönemlerde hızla değişen  müzik  soundunu ve yenilenen moda imajlarını yakından takip eden Pınar Soykan, kapak çekimlerinden video klip  çekimlerine kadar  müzikseverlere tam bir görsel şov yaptı. Bir çok ünlü  isimle çalışan stil danışmanı  ve moda  editörü Tarık Gül’ün modern objektifine poz veren sanatçı  klip  çekimleri  için de Tarık  Gül’le  çalıştı.

 

“Zincir”in video klibiTarık Gül’ün çekimlerini üstlendiği ilk çalışma oldu.

 

Klip özetle terk edilmiş  fakat bitmemiş bir hikayeyi anlatıyor olsa da renklerin hayat  verdiği aşkı, flörtöz duyguları, yalnızlığı ve özlemi gözlemleyebiliyoruz. Klip sondan başa bir kurgu  ile ilerliyor. Sonunda erkek castımızın beyaz kıyafeti ona olan özlem ve saflığı anlatırken Pınarın klip boyunca siyah giydiği sahneler  yalnızlığını anlatıyor. Klip içerisinde yer alan dansçıların renkli seçimleri ise mutlu bir aşk ve flörtöz  duyguları anlatıyor. Pınar bir sahne de onların aşkına tanıklık ederek kendi güzel duygularını hatırlıyor beyaz kostüm içerisinde. En sona geldiğimiz nokta da Pınar için bu defter kapanır ve yeni bir aşka yol alma kararı verir.

 

Yeni  single’ı “Zincir” tüm dijital müzik platformlarda yerini  aldı.