İzmir Kahveye Doyacak !

İzmir’in en sevilen etkinliği olan İzmir Coffee Festival bu sene 6. kez kahve severler ile buluşuyor.  İzmir Arena’da 7-8-9 Ekim tarihlerinde düzenlenecek İzmir Coffee Festival’de kahveye ilişkin bilgilendirici workhoplar ve söyleşiler düzenlenirken eğlenceli sahne şovları ve birbirinden ünlü sanatçılar konser verecek.

 

 

 

LocFestivals tarafından 6. Kez düzenlenen İzmir Coffee Festival, bu yıl enerjik ve eğlenceli içeriklerle katılımcıları ile buluşmaya hazırlanıyor. 3 gün boyunca devam edecek festivalde kahvenin sihirli dünyası, ücretsiz söyleşi ve workhoplar ile katılımcılara anlatılacak. Yaklaşık 120 farklı firmanın stand açacağı festivalde katılımcılar tüm standları gezerek çeşitli kahveleri ücretsiz tatma şansı yakalayacak. Festivalin ilk akşamında ise Feridun Düzağaç konseri gerçekleşecek. İkinci gününde ise sevilen sanatçı Nil Karaibrahimgil konser verirken festivalin son gününde Ozan Doğulu’nun Dj performansıyla festival son bulacak.

 

“Bu yıl 45 bin kişiyi ağırlayacağız”

LOC Festivals’ın Kurucu ortakları Şahin Aydoğan ve Volkan Sönmez İzmir’de 6. Kez kahve festivalini düzenlemenin gururunu yaşadıklarını söyleyerek, “Tarih boyunca kahve ve kahvenin yolculuğunda önemli liman kenti olan şehrimiz kahvenin yolculuğuna da katkı sağlıyor ve sektöre yön veriyor. Biz de şehrimizin sektöre hâkim pozisyonunun bilinci ile 2016 yılından günümüze aynı yerinde, aynı tarih döngüsünde her yıl büyük coşku ile gerçekleştirdiğimiz festivalimizi bu yıl 6. Kez kahve severler ile buluşturmaya hazırlanıyoruz.

Bölgesel bir etkinlik olarak ortaya çıkan Festivalimiz artık uluslararası marka ve ziyaretçi çekim merkezi haline gelmiştir.  Başta Şehrimiz ve bölgemiz olmak üzere Türkiye’nin birçok yerinden gelen ziyaretçilerimiz ile Avrupa, Asya ve Arap yarım adasından ilgi ile festivalimizi takip eden ziyaretçilerimiz aynı festivalde buluşuyor.  Birbirinden değerli markaların katılımı ile gerçekleşecek festivalimizde tüm zamanların ziyaretçi rekorunu kıracağımıza inanıyoruz ve 45.000 üzerinde ziyaretçi bekliyoruz. Festivalde; ücretsiz kahve tadımları, workshoplar, söyleşiler konserler, sahne şovları ve daha birçok etkinlik yer alacak.

İşini her zaman ciddiye alarak ve titizlikle yapan ekibimiz tüm detayları tek tek gözden geçiriyor. Böylelikle biz tüm düzenlemelerimizi dikkatli bir şekilde yaptıktan sonra Festival ziyaretçilerimize düşen tek şey Kahve ve Eğlence dolu 3 günün tadını çıkartmak olacaktır. ” diye konuştu.

LOC Festivals Ekibi Her sene olduğu gibi bu sene de bambaşka bir festivalde tüm kahve severleri kahve ve eğlence dolu 3 gün geçirmeye çağırıyor.