İkilem’in yeni şarkısı “Güneş Batarken” çıktı

Müzik sektörünün usta isimlerinin bir araya geldiği Güneş Batarken’de  uluslararası nitelik taşıyan bir alt yapı hazırlandı.

Son dönemin başarılı müzik grupları arasına adını yazdıran ve her geçen gün dinleyici kitlesini artıran İKİLEM’in ,yeni şarkısı “Güneş Batarken”  Avrupa Müzik markasıyla yayınlandı.

 

Müzikseverleri sonbaharın hüznüyle karşılayan, sözü ve müziği Serhat Karan’a aranjesi ise Uğur Ateş’e ait olan “Güneş Batarken” istenmeyen bir vedanın ardından, elinde sadece yaşanmış güzel günlerin hatıraları ile yalnız kalmış birinin, yüreğinde duyduğu özlemi ve umut ederek ayakta kalabilmesini anlatıyor.

Müzikal altyapı olarak uluslararası bir nitelik taşıyan İKİLEM’in yeni şarkısının davul kayıtları da İspanya’da önemli müzisyen Jose Bruno tarafından gerçekleşti.

Klip çekimleri Ormanlı’da göl kenarında tamamlanan Güneş Batarken’in klip yönetmenliğini ise Oğuz Kubilay Han üstlendi.İkilem’in yeni single’ı “Güneş Batarken” 23 Eylül Cuma günü itibariyle tüm dijital müzik platformlarında yerini aldı.