Güler Özince’den Her Şey Dahil

Sekiz aylık suskunluğunu, geçtiğimiz haziran ayında, Sony Music Türkiye Etiketiyle yayımlanan BalkonSohbeti isimli şarkısıyla sonlandıran GülerÖzince’den“HerŞeyDahil”yeni bir tekli daha geliyor.

Son dönemin başarılı kadın şarkı yazarlarından biri olarak gösterilen sanatçı; başrollerini Gonca VuslateriveGürgenÖz’ünpaylaştığıEylülayındavizyonagirecekolan“HerŞeyDahil”filmiiçin hazırladığı aynı isimli şarkısını, 22 Temmuz’da Sony Music Türkiye etiketiyle dinleyicisi ile buluşturuyor.

Bugünekadar,çeşitlireklamfilmlerivedizileriçinyaptığıçalışmalarıyakıntakipçileritarafından bilinen müzisyen; son şarkısı Her Şey Dahil ile, ilk kez bir sinema filmine özel müzik hazırlayarak kariyerinde bir ilke daha imzaatıyor.

Şarkınınsözleri,alışılagelenGülerÖzinceüslubuylabirlikte;ironikveyarıromantikbiryazhikayesini anlarken; düzenleme yapısı, “Güler bir film müziği yapsa, bu nasıl olurdu?” sorusuna yanıt niteliği taşıyor.

Bu yaz sezonunun olası taze aşıkları tarafından sahiplenilme ve story’lerde bolca gezinme ihtimali yüksek olan şarkının, edit ve mix’i Ozan Türkan’a, mastering’i Utku Ünsal’a ait olurken; kayıtları Selim Aydın tarafından Stüdyo Nordic’te alınmıştır.