Fatih Karabaş “Ah Benim Olsan”la İlk Teklisini Yayınladı

Lise yıllarında yer aldığı müzik grubuyla müzisyen olma hayalini gerçekleştiren Fatih Karabaş, “Ah Benim Olsan” isimli yepyeni teklisini Arpej Yapım etiketiyle müzikseverlerle buluşturdu.
 
Fatih Karabaş, lise yıllarında yer aldığı müzik grubuyla müzisyen olma hayalinin ilk adımlarını atmıştır. Paranoya isimli rock grubunda bass gitarist olarak yer alan Fatih Karabaş daha sonrasında Kocaeli Üniversitesi Müzik Bölümü’ne başlayarak müzik bilgisini geliştirmeyi hedeflemiştir. Pek çok enstürmanı kullanabilen Fatih Karabaş, pek çok sanatçıyla sahnede yer almıştır.
 
Şarkıda Başarılı Müzisyenler Metin Türkcan, Cengiz Tural ve Özgür Ulusoy Eşlik Etti
 
Fatih Karabaş, şimdiyse “Ah Benim Olsan” isimli şarkısını Arpej Yapım etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunuyor. Keyifli şarkının gitar ve bass gitarında Metin Türkcan, davulda Cengiz Tural ve klavyede Özgür Ulusoy yer aldı. “Ah Benim Olsan” isimli şarkının söz ve müziği Fatih Karabaş’a ait. Şarkının düzenlemesi de Fatih Karabaş tarafından yapıldı. Klibin yönetmen koltuğunda ise Serhat Güldük oturuyor.
 
Bir Aşk Hikayesinden Türedi; “Ah Benim Olsan”
 
Ah benim olsan isimli şarkı Fatih Karabaş’ın lise dönemindeki bir aşk hikayesinden türemiştir. Sanatçının 3. Bestesi olan bu şarkıyı 16 yaşında bestelemiştir.
 
Rock müziği benimsemiş olan Fatih Karabaş sözü, bestesi ve düzenlemesi kendine ait olan bu şarkıda o dönemde yaşadığı olumsuzluklara karşı sevginin tüm olumsuzlukları aşabileceğini dile getiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir