Erika Isac ve Theo Rose, “Sugar” Single Yayınlandı.

Erika Isac ve Theo Rose, günümüzün en taze sanatçılarından ikisi, “Sugar” single’ı için işbirliği yaptı ve harika bir eser ortaya çıktı

 

Her iki sanatçı için de birçok proje ve büyük miktarda müzik yayını içeren yoğun bir yılın ardından, iki sanatçı anın en lezzetli işbirliklerinden biri için senkronize oldu. “Sugar”, iki şarkıcının sanatsal çok yönlülüğünü Pop ritimleriyle mükemmel bir şekilde birleştiren bir şarkı.

 

“<<Sugar>> benim için değerli bir şarkı çünkü sonunda o anın en taze sanatçılarından biriyle çalışmaktan zevk aldım. Hem Theo Rose hem de ben başından beri süper iyi bir havaya sahiptik ve bu şarkının anın en lezzetli işbirliklerinden biri olacağını düşünüyorum “dedi.

 

 

Theo Rose – Şeker

Parça Adrian Istrate, Erika Isac, Laurențiu Duță, Marcel Botezan ve Sebastian Barac tarafından yazılırken, son prodüksiyon Marcel Botezan ve Sebastian Barac tarafından yapıldı. Şarkının müzik videosu Elena Maria-Popescu tarafından yönetilen Loops Production tarafından üretildi. Videonun yapımcısı Toader Alexandru, Görüntü Yönetmeni David Mocan’dı ve setteki hava, kelimenin tam anlamıyla tüm atmosferi tatlandıran iki sanatçı Erika Isac ve Theo Rose tarafından sürdürüldü.

 

“Erika ile <<Sugar>> single’ı için çalışmaktan gerçekten keyif aldım. Setteki vibe lezzetli bir havaydı ve size dürüstçe söylüyorum, bu şarkı tutumumuzu ve bizi dinleyen insanları eğlendirme arzusunu mükemmel bir şekilde temsil ediyor “dedi.

 

Theo Rose, yerel showbiz’in en beğenilen sanatçılarından biridir. Bir şarkıcı olmasına rağmen, genç kadın televizyonda “Vorbește Lumea!” da ortak sunucu olarak ve “Vocea României” deki Smiley’nin koç ekibinin bir parçası olarak göründü ve “Bravo, ai stil! Ünlüler”. Sadece 23 yaşında olan Theo Rose, Colegiul Național Dinu Lipatti’den mezun olduktan sonra müzik yarışmalarında çok sayıda ödül ve kupa kazandı. Sanatçının hayranları Theo Rose’un kim olduğunu zaten biliyorlar, ülke çapında yetenek gösterilerinde ortak bir isim olarak, bu yüzden şarkıları YouTube’da milyonlarca görüntüleme topladı.

 

Erika Isac, Romanya’daki müzik endüstrisindeki en taze görünümlerden biridir. “One True Singer”ın ilk sezonunun finalisti olan Erika, ADI ile Romanya’nın en önemli radyoları tarafından desteklenen bir şarkı olan “Regreți” single’ını yayınladı. Müzik endüstrisinde yedi yılı aşkın deneyime sahip olan Erika, yıllar boyunca birçok Yetenek Gösterisine katıldı ve dünyanın en büyük sahnelerinde olmayı hak ettiğini kanıtlamaya hazır. Son zamanlarda, Erika, Romanya’nın en sevilen tuzaklarından biri olan Marko Glass ile birlikte “4” şarkısını yayınladı ve şarkının yayınlanmasından bu yana çevrimiçi ortamda hayranların beğenisini kazanan bir şarkı. Son zamanlarda, Erika, Romanya’nın çeşitli yerlerinde ADI ile bir müzik kampındaydı ve burada yayınlanmak üzere olan EP için çevrimiçi ortamda çok fazla yutturmaca seven “În Rai” de dahil olmak üzere birçok şarkı bestelediler.