Nurgül Yakın,Eğitim Bir-Sen Malatya 1 Nolu  Şube Adaylığını Açıkladı

Eğitim Bir-Sen Malatya 1 Nolu  Şube Adaylığını Açıklayan Nurgül Yakın,daha önce birlikte çalıştıkları yol arkadaşlarına ve tüm üyelere hitap ederek herkesten destek istedi.

 

Gazetemize yazılı bir açıklama yapan Nurgül  Yakın :

“Birlik beraberliğimizi güçlendirmek,temsilde adaleti sağlamak için tüm teşkilatımıza çağrımızdır.Sendikamızın yine ve yeniden Akif İnan duruşu ile yoluna devam etmesi için,Mazlum kim olursa olsun yanında durmak için. Üyelerimizin gür sesi olmak için ;Siz Malatya 1 nolu şubemizin kurucu başkanı Şahin Kayaduman;

Yıllarca sizinle birlikte çalıştık.Tüm etkinliklerde basın açıklamalarında mitinglerde görev aldık.Hiçbir zaman eğilip bükülmedik,mazeret üretmedik.Ekip çalışmasına yürekten inandık ve katkı sunduk.Şimdi sıra sizde, Şahin Abi, desteğinizi bekliyoruz.

Siz sendikamızın ikinci başkanı Kerem Yıldırım;iki yıl sekreterliğiniz(başkan vekili),sekiz yıl başkanlık döneminiz olmak üzere on yıl birlikte çalıştık.Alanı sizin döneminizde tanıdık.Birlikte çok güzel işler yaptık. Hiçbir zaman eğilip bükülmedik,mazeret üretmedik.Ekip çalışmasına yürekten inandık ve katkı sunduk.Şimdi sıra sizde.Kerem Abi desteğinizi bekliyoruz.

 

Sendikamızın üçüncü başkanı Hüseyin Söylemez başkanım; son dönem aynı ekipte hizmet etmek nasip oldu.Hiçbir zaman eğilip bükülmedik.Ekip çalışmasına yürekten inandık ve katkı sunduk,mazeret üretmedik.Şimdi sıra sizde Hüseyin başkanım desteğinizi bekliyoruz.

Sendikamızın fedakâr isimsiz kahramanları yol arkadaşlarım;yönetim kurulu üyelerimiz,icra kurulu üyelerimiz, kadın Komisyonlarımız,ilçe başkanlarımız,okul temsilcilerimiz, sendikamızın  kıymetli üyeleri desteklerinizi bekliyoruz.

Memur-Sen’imize bağlı sendikalarımızın kıymetli temsilcileri, yönetim kurulu üyeleri,icra kurulları,komisyonlarda bugüne kadar görev almış emek vermiş yol arkadaşlarım desteklerinizi  bekliyoruz.

Sendikamızın gür ve etkili sesi olmak için tüm teşkilatımızın dualarına ve desteğine talibiz” dedi.