Derya Yılmaz Estetik Güzel Salonu Açıldı

Selçuk Dönmez – MALATYA

 

Hamidiye Mahallesi İnönü Caddesi Bıçakçı Apt. Kat 2 No.49 (İNG) Bank Üstü Malatya Battalgazi ilçesinde Derya Yılmaz Estetik Güzel Salonu açıldı.

 

Açılışa Malatya Büyük Şehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Çolak, Akçadağ der Genel Başkanı Murat Maskar, Derya Yılmaz Estetik Güzel Salonu İşletme Sahibi Derya Yılmaz, Malatya Berberler ve Kuaförler Oda Başkanı Ramazan Toptaş, Uluslararası Diriliş Hareketi (UDH) Genel başkanı Mehmet Zafer, BİMYAD Genel Başkanı Selim Apohan, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Cavit Aslan Büyük Birlik Partisi BBP Malatya Kadın Kolları Başkanı Aysun Avcu ve vatandaşlar katıldı.

Açılışta Bir konuşma yapan Derya Yılmaz Estetik Güzel Salonu işletme sahibi Derya Yılmaz iş yerimizin açılış töreninde biz yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Çolak katıldığı için teşekkür ediyorum. Derya Yılmaz Estetik Güzel Salonu olarak Malatya’mızda engeli vatandaşlarımıza ücretsiz bakım hizmeti sunmaya başlıyoruz dedi.

“Derya Yılmaz Estetik Güzel Salonu hayırlara vesile olsun temennisinde bulunan Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Çolak ise Malatya’mızda her gecen gün iş yerleri açılıyor. Kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunulacak, Engeli vatandaşlarımıza yönelik yapılacak olan ücretsiz bakım için Derya Yılmaz Kardeşimize teşekkür ediyorum. Allah hayırlı uğurlu etsin şeklinde konuştu.