Başkan Arıcak ” Zafer Bayramımız Kutlu Olsun”

Malatya Alperen Ocakları İl Başkanı Yalçın Arıcak,30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Yalçın yyaımladığı mesajında :

30 Ağustos Zaferi, Çanakkale’den Sakarya’ya uzanan kahramanlık destanının yazıldığı, milli mücadelenin şahlandığı ve milletimizin zalimlere karşı omuz omuza mücadelesinin zaferle taçlandırıldığı tarihtir. Bu zaferin Yıldönümünü milletçe gurur ve onurla yaşıyoruz.

30 Ağustos, bu milletin özgürlüğünün önemini belirten ve Vatanımızın bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğünü korumak için, canlarını hiçe sayan , vatan, bayrak ve hürriyet aşkı ile gözlerini kırpmadan mücadele veren Aziz Milletinin var oluş mücadelesidir.

Her zaman ki gibi , milletçe devletimizin bekası, milletimizin refahı için çalışmaya, evrensel olarak ve değerlerine bağlı kalarak dünyaya öncülük ederek, dünyanın hamisi olmak için çok çalışmalıyız. Her daim mazlumun yanında zalimin karşısında duran ve dünyaya öncülük eden bir milletin devamıyız. Bu duruşumuzu devam ettirmek için çok fazla gayret ve emek sarf etmeliyiz. Bu kararlılığımızı aziz milletimiz, gösterdi ve gösteriyor.
Bu toprakları vatan kılmak için ecdadımızın yaptığı mücadeleler taktire şayandır. Unutma sen bu milletin aziz fertlerinden birisin.

30 Ağustos Zafer Bayramı’mız kutlu olsun. Tüm kahraman askerimizi, şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve Fatiha’larla anıyorum. Ruhları şad mekanları cennet olsun.