Yetimler Kervanı 14 Yaşında

2008 yılında kurulan Yetimler Kervanı yardımlaşma ve dayanışma Derneği ilk günkü heyecanla azimle yetimlerin yanında olmaya devam ediyor 2022 yılında 14ncü yaşında yetimlerin yanında olmaya devam ediyor.

Yetimler Kervanı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, hayırsever vatandaşların yaptığı kurban bağışlarını başta yetim ve öksüz olmak üzere gerçek ihtiyaç sahiplerinin kapılarına kadar teslim ediyor.

Malatya’da 500 aileye hayır sever işadamlarının gönderdiği yardımları ulaştırarak ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü.

Malatya’da sosyal sorumluluk projelerine başarılı bir şekilde imza atan Yetimler Kervanı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 500 aileye tek tek yardım ederek, sorun ve sıkıntılarını dinleyen Dernek yönetimi yetim çocukların yüzünü güldürdü.

 Çocukların “ dede,amca,abi” diyerek seslendiği dernek başkanı İhsan Çolak  ,her yetimin kendi öz evladı olduğunu vurgulayarak “ Onlar bize emanettir ve hepimizin sorumluluğu var bunlara karşı. Bizler hayırsever iş adamlarının yardımları ve katkılarıyla elimizden geldiğince ailelerimizi mağdur etmemeye özen gösteriyoruz. Başarı dolu 14 yılı geride bırakırken,emeği geçen bütün herkese çok teşekkür ediyorum “ dedi.