Türkler Bitti Denilen Yerden Dünyaya Diz Çöktüren Atamızı Rahmetle Anıyoruz

Uluslararası Diriliş Hareketi Genelbaşkanı Mehmet Zafer ,Atatürk’ün 84 .üncü ölüm yıl dönümünde bir mesaj yayımladı.

Türkler bitti denilen yerden dünyaya diz çöktüren Gazi Mustafa Kemal atatürk’ü rahmetle ve minnetle aanıyoruz diyen Genelbaşkan Mehmet Zafer yayımladığı mesajında birlik ve beraberlik vurgusu yapttı.

Udh Genelbaşkanı Mehmet Zafer mesajında ” Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 84.üncü yıldönümünde, içeriden ve dışarıdan ülkemize yönelik türlü entrikaların, kirli oyunların ve emellerin sergilenmekte olduğu çok zor bir dönemde anıyoruz.
Terör olayları, ekonomik saldırının yanı sıra iç ve dış mihrakların hedef tahtası haline gelen ülkemizde bağımsızlık mücadelesinin en zirve noktasında Büyük Önder’i rahmet ve minnetle anıyoruz.
Bugün gelinen noktaya baktığımızda O’nun geçmişte nasıl bir mücadele verdiğini daha iyi anlamaktayız. “Türk Milleti; tarihin her evresinde; kendisini parçalamaya, yok etmeye çalışanlar karşısında; İhanetlere, isyanlara ve her türlü kirli tezgâha rağmen kenetlenmeyi ve birlik içerisinde her türlü tehdidi büyük bir kararlılıkla bertaraf etmeyi başarmış bir millettir.” Türk Milleti, işte bu nedenle, büyük bir millet olarak tarihteki yerini almıştır. “Hiçbir zaman ümitsizliğe düşmeyen, en zor anlarda olamaz denilenleri olur hale getiren” Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü minnet ve şükranla anıyorum. İlke ve İnkılaplarına bağlı,çizdiği hedefte zerre şaşmadan yolumuza devam edeceğiz ” dedi.