Malatyalı Kuaför Eroğlu Dubai’de

Selçuk Dönmez -MALATYA

 

Malatyalı Kuaför Şener Eroğlu Euro Cup Türkiye Dünya Şampiyonu jüri üyesi olarak Dubai’de Beautyworld middle East Dubai 2022’de hair Information ve meslek bilgi paylaşımı programına katılmak üzere Malatyalı Dünya Şampiyonu Kuaför Şener Eroğlu Dubai’ gitti.

 

 

“Mesleğimiz en iyi şekilde temsil etmek için Dubai’ye gidiyorum” diyen Malatyalı Kuaför Şener Eroğlu son 1 yıl içerisinde, kendi mesleğimizde alanımızda. Bir Malatyalı olarak bir işin ve sanatın mesleğin en iyisini yapmak adına. Kendini geliştirerek önce Dünya Şampiyonu olduk şimdi ise jüri üyeliği davet edildim Mesleki bilgi paylaşımı fuarı Dubai’ye gidiyor Malatyalı olarak çok gururluyum Türkiye’den 135 meslektaşımla birlikte gidiyorum Fuar’da meslek bilgi paylaşımı yapacağız. Euro Cup Türkiye grubu olarak daha iyi yerlere geleceğiz inşallah dedi.
“Malatyalı olarak gurur duyuyorum”
Malatyalı Kuaför Eroğlu sosyal projelerle mesleki gelişimleriyle bu başarı sadece kendiliğinden olan başarı olmadığını belirten Malatyalı Kuaför Eroğlu Birliktelikte oluyor buradan Euro Cup Türkiye Milli takım Genel Başkanımız Gökhan Hamarat buradan teşekkür ediyorum takım kaptanımız Erhan Engine teşekkür ediyorum. Artık Biz Türklerin olmayacağı yapamayacağı dedikleri her şeyi biz başardık şuan Dubai mart ayında İtalya ondan sonra Rusya Dünyanın dört bir yanına inşallah Euro Cup Türkiye milli takımı olarak gideceğiz şeklinde konuştu.