Lara Çayan’dan Kıpır Kıpır Bir Yaz Şarkısı “Temmuz”

Başarılı sanatçı Lara Çayan “Temmuz” isimli yepyeni tekli çalışmasını 29 Temmuz’da Arpej Yapım etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlamaya hazırlanıyor.

 Güçlü sesi ve kendine özgü tarzıyla dikkatleri üzerine toplayan Lara Çayan, 2021 yılında çıkardığı “Aşka İnan” albümüyle başarılı bir çıkış yapmıştı. 2022 yılının Nisan ayında Cem Adrian ile yayınladığı “Sevme Beni” isimli düetinden sonra “Biri Var” isimli şarkısını yayınlayan Çayan, şimdi ise kıpır kıpır hareketli yaz şarkısı olan “Temmuz”u Arpej Yapım etiketiyle müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor. Şarkının sözleri Lara Çayan’a, müziği Lara Çayan ve Özgür Aksüyek’e ait. Düzenlemesi de Özgür Aksüyek tarafından yapılan şarkının video klibinin yönetmen koltuğunda ise Yaşar Ergün oturuyor.

 Lara Çayan, yepyeni teklisini ” Yazın güneşin altında yattığınızı hayal edin. Hava sımsıcak, denizin sesi de kokusu da burnunuzda. Bu anı bozabilecek tek şey “o” kişinin yanınızda olmayışı olur. Çünkü onsuz renkler üzülür, hayat devam etmez hatta güneş bile isteksiz olur.” şeklinde ifade ediyor.