İlklerin Öncüsü Malatya Girişim Grubu’na Eurropean Property Awards’tan Ödül Yağdı

Avrupa’nın en prestijli ve çok sayıda gayrimenkul projesinin ödül almak için yarıştığı EuropeanPropertyAwards’da Malatya Girişim Grubu tarafından hayata geçirilen MalatyaPark Life ve MalatyaPark Ofis projeleri ödüllerle takdir edildi.

 

Malatya Girişim Grubu MalatyaParkLife projesi ile ‘’EUROPEAN RESIDENTIAL HIGHRISE ARCHITECTURE’’(AVRUPA KONUT YÜKSEK MİMARİ kategorisinde ve MalatyaPark Ofis projesiyle ise ‘’EuropeanCommercial Highrise Architecture’’( AVRUPA TİCARİ YÜKSEK MİMARİ ) kategorisinde rakiplerini geride bırakarak  iki ödüle birden layık görüldü.

 

 

 

Türkiye’nin önde gelen itibarlı inşaat ve taahhüt şirketlerinin katılıp ödül aldığı, International PropertyAwards(IPA)kapsamında en önemli bölgesel kategori olarak kabul edilen EuropeanPropertyAwards ( EPA ), gayrimenkul endüstrisini prestij ve mükemmeliyetle buluşturmak ve bu alanda uluslararası standardın oluşmasına öncülük etmek amacıyla Londra’da 28 yıldır düzenleniyor.

 

Avrupa’da ticaret ve konut alanında yapılan projelere verilen EPA ödülleri, çeşitli kategorilerde en iyi seçilen projelere Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’ne (IPA) katılma şansı da sunuyor.

 

Bu önemli uluslararası ödüller,kendi platformlarında Avrupa’nın en iyilerine,  İngiltere Parlamentosu LordlarKamarası üyeleri tarafından seçilen ve 80’den fazla sektör temsilcisinden oluşan bağımsız bir değerlendirme kurulu tarafından veriliyor. Bu kurulun içerisinde Avrupanın en değerli sektör temsilcileri bulunuyor.

 

Ödül programına katılan  yüzlerce projenin değerlendirilmesinde; firmaların kalite, hizmet, tasarım, sürdürülebilirliğe bağlılık ve yenilikçilik gibi kriterlerin esas alındığı EuropeanPropertyAwards’da bu yıl Malatya Girişim Grubu, iki ayrı kategoride büyük ödülü almaya hak kazandı.

 

27 Ekim 2022 akşamı Londra’da düzenlenecek olan gala gecesinde International PropertyAwards ( IPA ) ödül töreni ile ödüller sahiplerine verilecek.