” Herkes biliyorki Devletin Ayakta Kalmasını Sayın Bahçeli Sağladı”

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Malatya Milletvekili ve MYK Üyesi Mehmet Fendoğlu Yeşilyurt Samanköy ziyaretinde Kayısı hasadı yapan bir çiftçiyi ve ailesini bahçelerinde ziyaret ederek Kayısı sergeni seren bahçe sahipleri ile sohbet etti. Samanköy’de ki kayısı bahçesine giden  MHP Milletvekili Fendoğlu çiftçiler ile sohbet ederek, kayısı hasadının hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

Kayısı bahçesinde kayısı sergeninde çiftçi ile sohbetinde  “Bu yılki kayısı hasadı nasıl ? iyi mi? Diye soran MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu’na kayısı üreticisi ;” Habersiz geldiniz bizler mahcup olduk, baskın yaptınız hoş geldiniz. Sizleri görünce söylemek isterim.Rabbim Sizden de Devlet Bahçeli’den de razı olsun. Allah işinizi gücünüzü rast getirsin.”

DEVLETİN AYAKTA KALMASINI DEVLET BAHÇELİ SAĞLADI.

“Devletin ayakta kalmasını Devlet Bahçeli sağladı. Devlet Bahçeli olmasaydı hükümette, devlette  olmazdı. Allah ondan razı olsun. Malatya’ya da sizin gibi iyi bir milletvekili göndermeyi tercih etti. Bahçemizi ziyaret ederek bereketi beraberinde getirdiniz. Allah Devlet Bahçeli’yi de sizide başımızdan eksik etmesin.Önce Allah, sonra onlar milleti ve devleti koruyan.” Diyerek MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu’nu evine ayran içmeye davet etti.

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu kayısı bahçesinde kayısı sergeni başında yapılan sohbette;

“Allah bol bereketli kazançlar versin. Hayırını göresiniz inşallah diyerek, habersiz hemen bir ziyaret edelim dedik, o nedenle sizin gönlünüz zengin, şimdi gidek bir tas ayran ikramın bize yeter. Allah razı olsun, ağzına yüreğine sağlık” dedi.

Kayısı bahçesi ziyareti sonrası kayısı üreticisinin evinde ayran ikramını kırmayan Fendoğlu burada evin küçük çocuğu ve yanından hiç ayırmadığı civcivleri gösteren  Ömer Ensar’la ayrıca zaman geçirdi.