Hacıbektaşoğlu Muhtarların Taleplerini Dinledi

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, toplantıda bir araya geldiği  muhtarların sorun ve taleplerini dinledi.
Siirt Belediyesinde gerçekleşen toplantıya; Ak Parti İl Başkanı Av. Ekrem Olgaç, İl Özel İdare Genel Sekreteri Hifzullah Canpolat, Ak Parti Kurtalan İl Genel Meclis Üyeleri Faysal Ceylan, Cahit Sevgili, Siirt Merkez, Eruh, Şirvan ve Kurtalan ilçelerine bağlı köy muhtarları katıldı.
Toplantıda köy muhtarları, yol, su, kanalizasyon, eğitim, sağlık gibi müşterek alt yapı hizmetleriyle ilgili sorun ve taleplerini dile getirdiler.
Muhtarların sorun ve taleplerini dinleyerek tek tek not alan Vali Hacıbektaşoğlu, muhtarların tüm taleplerinin değerlendirileceğini ve sorunların çözümü noktasında hizmete dönük ihtiyaçların aciliyet ve önem derecesine göre giderileceğini belirtti.
Vali Hacıbektaşoğlu, “Hepimizin ortak amacı, işbirliği içerisinde, el ele vererek köylerde yaşayan vatandaşlarımızın refahını daha da artırmak, vatandaşlarımıza en güzel hizmetleri sunmaktır.” dedi.
Toplantıya katılan muhtarlar da, kendilerini dinlemesinden, sorun ve taleplerine karşı gösterilen yakın ilgiden dolayı Vali Hacıbektaşoğlu’na, Ak Parti İl Başkanı AV. Ekrem Olgaç’a ve diğer yetkililere teşekkür ettiler.