CHP’li Mehmet Levent Bozat Adıyaman CHP iktidarına hazır

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adıyaman’da Şambayat Belde Belediyesini ziyareti sırasında belediye binası önünde toplanan vatandaşlara hitap etti.
Kılıçdaroğlu’nun Adıyaman ziyaretini değerlendiren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman İl Hukuk ve Seçim İşleri İl Başkan Yardımcı Av. Mehmet Levent Bozat, “Adıyaman CHP iktidarına hazır” dedi.
CHP lideri Kılıçdaroğlu Adıyaman’da  etrafını bir anda saran vatandaşların  ve Esnafın ilgisiyle karşılaştı. Şambayat Belde Belediyesi ziyareti sonrasında toplanan vatandaşlarla sohbet eden Kılıçdaroğlu daha sonra, Gölbaşı’nda esnaf ziyaretini yarıda keserek, toplanan vatandaşlara seslendi.
 Esnaf ziyareti sırasında kendisine sevgi gösterisinde bulunan yurttaşlara seslenen Kılıçdaroğlu,“Evlatlarımızın güzel bir ülkede yetişmesi lazım. Evlatlarımız güzel bir Türkiye’de yetişmesi yanında güzel bir geleceği hak ediyor.  Kavganın olmadığı, büyüyen bir Türkiye’yi, güzelleşen bir Türkiye’yi istiyorum. Hiç endişeniz olmasın Adıyaman bize bir milletvekili veriyor, ama bu bize yetmiyor. Milletvekili sayısının artması lazım. Onun için geldim sizlere. Eğer milletvekili sayımız düşükse kabahat Adıyamanlılarda değil kabahat bizde. Yeteri kadar gelmedik. Sofranıza oturmadık, konuşmadık.”dedi.
Kılıçdaroğlu’nun Adıyaman ziyaretini değerlendiren CHP Adıyaman İl Hukuk ve Seçim İşleri İl Başkan Yardımcı Av. Mehmet Levent Bozat, “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun Adıyaman ziyareti partimiz ve Adıyaman için faydalı olmuştur. Halkımız sıkıntılı geçen bu zorlu günlerde CHP’den umut bekliyor. Parti olarak halkımızın sorunlarını kademeli olarak iktidara geldiğimizde çözeceğiz. Adıyaman Halkı CHP’yi bağrına basmıştır. Esnafımızın bir anda Genel başkanımızın etrafını sarması ve ziyaret için geldiği Adıyaman’da miting havasına soktu. Yurttaşlarımızın plansız bu davranışı iktidarımızın habercisidir. Milletimiz artık CHP iktidarına hazırdır!” şeklinde konuştu.