CHP Genel Başkan Yardımcısı Salıcı, Adıyaman’da

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Adıyaman’da coşkuyla karşılandı.Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman İl Başkanı Mehmet Sırrı Burak Binzet, Gerger İlçesindeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Halka en yakın olan esnafı en iyi anlayandır düşüncesiyle il il, ilçe ilçe esnafı ziyaret eden Başkan Binzet’in bu seferki durağı Gerger İlçesi oldu.CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Milletvekili Abdurrahman Tutdere, parti örgütleri ve belediye başkanlarının da katıldığı ziyarette Başkan Binzet esnaf ve vatandaşların sorunlarını tek tek dinledi.

Ziyaretinin sonunda açıklamalarda bulunan Binzet, “Bugün milletvekilimizle, genel başkan yardımcımızla, parti üyelerimizle, belediye başkanlarımızla Gerger ilçesine gittik. Önce esnafı ziyaret ettik. Hayırlı işler diledik. Hangi esnafa dokunduysak bin ah işittik. Esnaf kan ağlıyor, iflasın eşiğinde sadece esnaf da değil vatandaş da aynı. Enflasyon herkesi sersem etmiş durumda. Fiyatlar el değil can yakıyor. Vatandaş isyan ediyor. İktidar ise görmezden geliyor. Halkı açlığa, sefalete mahkum ediyor. Bu yüzden herkes 2023 seçimlerini bekliyor. Ülke yönetimini işin ehli olan bizlere emanet etmek istiyor”şeklinde konuştu.