BAŞKAN GÜRKAN: BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE OLURSAK DAHA GÜÇLÜ OLURUZ

BEM-BİR-SEN Malatya Şubesi tarafından MASKİ Genel Müdürlüğü’nde aşure ikramı yapıldı. Programa; Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert, BEM-BİR-SEN Malatya Şube Başkanı Abuzer Akagündüz, BEM-BİR-SEN Malatya Şube Başkan Yardımcısı Mustafa Aktaş, BEM-BİR-SEN Malatya Şube Başkanlığı MASKİ İş Yeri Temsilcisi Erol Alışık ve MASKİ personelleri katıldı.

Aşure programında konuşan BEM-BİR-SEN Malatya Şube Başkanı Abuzer Akagündüz, “Muharrem ayı tarihte çok önemli olayların yaşandığı bir aydır. İnancımıza göre Ramazan ayından sonra, Muharrem ayı önemli aylarımızdan birisidir. MASKİ’de çalışanların birlikteliğini göstermek için bu etkinliği düzenledik. İnşallah hayırlara vesile olur” dedi.

BAŞKAN GÜRKAN: BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE OLURSAK DAHA GÜÇLÜ OLURUZ

MASKİ personellerine ve misafirlere aşure ikram eden Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “BEM-BİR-SEN Malatya Şubesi tarafından personellerimiz için düzenlenen programa katıldık. Aşure; kardeşlik, paylaşma, dayanışma ve bereketin simgesidir. Aşuremiz bereketli, birliğimiz daim olsun. Aşure günü nedeniyle bir arada bulunduğumuz tüm personellerimizin Muharrem Ayı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. Millet olarak birlik ve beraberlik içinde olursak daha güçlü oluruz. Programın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.