Başkan Avcu : “Özel İnsanların Bizde Müstesna Yeri Vardır”

Büyük Birlik Partisi Kadın Kolları Malatya İl Başkanı Aysun Avcu ve yönetimi, engelli bireylerle bir araya geldi.

Toplumun herkesiminin kendileri için önemli olduğunu,sadece kadınların değil bütün vatandaşların sorunlarını yakından takip ederek çözümü noktasında çalışmalar yaptıklarını belirten Başkan Avcu, ülkemizin her bireyinin özel olduğunu söyleyerek engelli bireylerin Büyük Birlik Partisi’nin çatısı altında çok daha özel ve müstesna bir yere sahip olduklarını ifade etti.

 

İl yönetiminde engelli bireylerin mutlaka görev aldıklarını sözlerine ekleyen Başkan Avcu : “ Partimizin kurucusu şehit liderimiz Sayın Muhsin Yazıcıoğlu’nun Türkiye’de yaşayan herkesi eşit oranda tuttuğunu biliyoruz.  Bütün teşkilatımız ,parti yönetimimiz bu misyonla hareket ediyor. Genelbaşkanımız Sayın Destici özellikle engelli bireylerin hiçbir zaman yalnız bırakılmaması talimatı var. Bu bizim hassasiyetimizdir. Bizler Malatya Kadın Kolları yönetimi olarak il başkanımızın da talimatlarıyla bu özel bireylerimizi yönetimimize alarak içimizde olmalarını sağladık. Her sorunlarını biliyoruz ve çözümü noktasında da elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

 

Gülenyüzler Cafe’de engelli bireylerle bir araya gelerek istişarelerde bulunan Başkan Avcu,bazı konularda yapılacak projeleri istişare ediyoruz. O kadar mükemmel düşünceleri,projeleri var ki hayran kalmamak elde değil. Hepsinin mutlaka bir konuda mahareti var ve bunu sergilemekten zevk alıyorlar,bizler de onların mutluluğuna ortak oluyoruz. Parti olarak her zaman da bu çalışmalarımız devam edecektir ve onların düşüncelerine,projelerine mutlaka yer verilecektir” dedi.