Başkan Avcu ” Malatya’ya Hizmet Sorumluluğu Ve Bilinciyle Çalışıyoruz”

Büyük Birlik Partisi Malatya il Kadın Kolları Başkanı Aysun Avcu, yönetim kurulu üyeleri ile Tüm İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler (TİNGADER) Malatya şube Başkanı Kazım Erayabakan’ı ziyaret etti.

Samimi bir sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette TİNGADER Malatya şube Başkanı Kazim Erayabakan Malatya Basının sorun ve taleplerini anlattı. BBP Malatya İl Kadın Kolları Başkanı Avcu ise; Malatya’daki gazetecilerin kendini geliştirdiğini ifade etti.

 

Tüm İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler (TİNGADER) Malatya şubesine ziyarette bulunan BBP Malatya İl Kadın Kolları Başkanına ve teşkilatına, dernek çalışmaları hakkında bilgiler veren şube Başkanı Erayabakan, ’’BBP İl başkanı, ilçe başkanı, kadın kolları ve gençlik kollarımızın yükü her yıl artmasına rağmen gazeteci arkadaşlarımızla hep iç içe olmuşlardır. Hem dernek olarak, hem de basın kuruluşlarını hiçbir zaman ihmal etmediler. Bizler de Malatya ve ülkenin menfaatine yapılan her çalışmanın destekçisi olduk, olmaya da devam edeceğiz.’’ dedi.

BBP Malatya İl Kadın Kolları Başkanı Avcu ise, belirli aralıklarla Malatya’da görev yapan basın mensuplarıyla bir araya gelerek memleket meseleleri hakkında istişarelerde bulunduklarını söyledi. Avcu, ’’Bugün sizler de bizler gibi Malatya için, Malatya’nın geleceği için çaba ve gayret gösteriyorsunuz. Çalışmalarınızda bunu görüyor ve şahit oluyoruz. Malatya bizim. Dolayısıyla bu memleket için ne yapsak azdır. Çünkü biz bu memleketin havasını birlikte soluyoruz. Ne mutlu ki bize sorunları çözmek için birlikte oluyoruz. Bu çok önemli O zaman kazanan Malatya oluyor.” şeklinde konuştu.

Tüm İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler (TİNGADER) Malatya şube Başkanı Kazım Erayabakan, ziyaretlerinden dolayı BBP Malatya İl Kadın Kolları Başkanına ve teşkilatlarına teşekkür ederek , “Malatya’ya hizmet vermek bizlerin de işimize olan bağlılığımız ile üstlendiğimiz görev ve sorumlulukları arttırmaktadır. Dün olduğu gibi bugün ve yarın da iş ahlakımızdan ve meslek çizgimizden ödün vermeyerek, halkın sesi ve kulağı olmaya devam edeceğiz. Nazik ziyaretinizden dolayı sizlere yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum.” dedi.