Başkan Avcu, Kuzey Irak Gazisi Yusuf Yolcu’yu Ziyaret Etti.

Gaziler Haftası münasebetiyle gazi ailelerini ziyarete devam eden BBP Malatya Kadın Kolları İl Başkanı Aysun Avcu,Kuzey Irak Gazisi  Yusuf Yolcu’yu ziyaret etti.

Büyük Birlik Partisi Malatya Kadın Kolları Başkanı Aysun Avcu ve yönetimi 19 Eylül Gaziler Haftası münasebetiyle Malatya’da bulunan gazileri tek tek ziyaret ediyor. Şehit ve gazi Derneklerini ziyaret ettikten sonra gazileri de evlerinde ziyaret ederek her türlü sorunlarında yanlarında olduklarını söyleyen Başkan Avcu “ Şehitlerimizi rahmetle anıyoruz,devletin bekası ve necip milletimizin selameti için gözünü kırpmadan ölüme giden kahraman şehitlerimiz ve yiğit gazilerimiz bizim onurumuzdur ve iftiharımızdır. Dernek başkanlarını ziyaret ederek çalışmalarına destek olacağımızı belirttik ve aynı zamanda da gazilerimizi tek tek ziyaret ederek hem hal-hatır sorduk,hem de varsa eğer bir sorunları elimizden geldiğince yanlarında olmak için gayret edeceğimizi söyledik. Gazilerimizin misafirperverliği,o mağrur duruşlarına hayran olmamak elde değil. Onları her zaman medar-ı iftiharımızdır “ dedi.

Kuzey Irak’ta görev yaparken gazi olan Yusuf  Yolcu ,kendilerini ziyaret gelen Başkan Avcu ve yönetimine teşekkür ederek “  Bizim için vatanının bölünmez bütünlüğü kırmızı çizgimizdir. Vatan için vurmak ve vurulmak asırlardır bu ülkenin her ferdinin misyonudur. Bizim unutulmadığımızı bilmemiz ,siyasi partilerin ve vatandaşlarımızın ilgisini yanımızda görmemiz bize yetiyor. Şehitlerimizi rahmet veminnetle bir kez daha anıyorum,Allah devletimize zeval vermesin” dedi.