15 Temmuzların Bir Daha Yaşanmaması Öz Kültürümüze Dönüşümüzle Mümkündür

Uluslararası Ddiriliş Hareketi Genelbaşkanı 15 Temmuz yıl dönümünde yaptığı yazılı açıklamada ” 15 Temmuzların bir daha yaşanmaması öz kültürümüze dönüşümüzle mümkündür ” dedi.

Başkan Zafer yaptığı açıklamada:

Tarihin hiçbir döneminde esareti gündemine bile almayan kahraman ecdadımızın eşsiz zaferleri bugün bizlere yarınlarımızı inşa konusunda klavuz olduğu gibi yarın da geleceğin Türkiye’sinde yeni neslin klavuzu olacaktır.

Bizler nasıl yaşarsak ,bizden sonra gelenler de bizleri örnek alacaklardır. Yarınlara güzel bir ülke bırakmak için milli ve manevi değerlerimizi sonuna kadar yaşayıp,yeni neslin klavuzu olmalıyız.

Dünyada bir eşi daha olmayan milletiz,türk olmak ve bunu layıkıyla yaşamak bizlere vazifelerin en kutsalıdır.

Çünkü Türk demek güven demektir,

Türk demek mazlumun yardımcısı olmaktır. Türk demek ,esaret zincirlerini kırıp,özgür,bağımsız ve vakur olmak demektir.

Türk olmak,İslam sancağını taşımak,Peygamber’in yolunda dosdoğru yürümektir.

Türk olmak,dosta güven,düşmana korku olmaktır.

Asırlardır kendi içimizden çıkan hainlerle başarılı bir şekilde mücadele eden milletimiz ,15 Temmuz’da da tarihte eşi emsali görülmemiş bir ihanetle yüzleşmiş ve yine eşsiz bir mücadeleyle bu ihaneti bertaraf etmiştir.

Dün olduğu gibi bugün de ve yine yarın da ihanetler olacaktır ve bizler her zaman bu ihanet çetelerine gereken dersi vermeye devam edeceğiz .

Bir daha 15 Temmuzların yaşanmaması için milli birlik ve beraberliği sağlamalıyız ve öz kültürümüzü yaşamalı ve yaşatmalıyız. Türk’ün Türk’ten başka dostunun olmadığını idrak ederek kendi yarınlarımızın rotasını kendimiz çizmeliyiz.

Bu vesile aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyoruz. Kahraman gazilerimize acil şifalar diliyoruz.