15 Temmuz’da Milli Birlik Ve Beraberlik Mesajı

15 Temmuz hain darbe girişiminin 6.ncı yıl dönümünde 15 Temmuz Milli İrade Ocakları Genelmerkezinde siyasi parti temsilcileri ve stk temsilcileri bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Üzerinden 6 yıl geçmesine rağmen halen ilk günkü sıcaklığını koruyan girişimin yıl dönümünde ,milli birlik ve beraberliğin her zaman ülkenin bağımsızlığını koruması ve ilelebet bağımsız kalmasının en büyük göstergesi olduğunun vurgulandığı ziyarette yapılan konuşmalarda halkın iradesinin üzerinde hiçbir gücün olmadığı söylendi.

Güç Birliği Partisi Yüksek Haysiyet Divan Başkanı ve Teşkilatlanmalardan Sorumlu  Genelbaşkan Yardımcısı Ahmet İmrek,Uluslararası Diriliş Hareketi Genelbaşkanı Mehmet Zafer, Tingader Malatya Şube Başkanı Kazım Erayabakan ve ATY Güvenliğin Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Ahmet Yalçın bir araya gelerek 15 Temmuz Milli İrade Ocaklarını ziyaret etti. Ziyarette hain darbe girişiminin yıl dönümünde aziz şehitlerimiz rahmetle anıldı ve her zaman 15 Temmuz milli İrade Ocaklarının yanında oldukları vurgulandı.

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Genelbaşkanı Bilal Uludağ ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “ Dün olduğu gibi bugün de milli birlik ve beraberliğin ne kadar önemli olduğunu görüyoruz. Değerli başkanlarımızın bir araya gelerek yaptıkları ziyaret bizi mutlu kılmıştır. Bizler farklı siyasi görüşlere sahip siyasi partilerin,sivil toplum örgütlerinin ortak kaygılarının vatan olduğu sürece herkesle aynı mesafedeyiz. 15 Temmuz hain darbe girişinde de görüldüğü gibi bizler birlik ve beraberlik içinde olduğumuz sürece hiçbir güç bağımsızlığımıza gölge düşüremez. Bizim önceliğimiz vatandır,vatanımızın ihanetle çevrili olduğunu,içimizde ihanet çetelerinin kol gezdiğini biliyoruz. Bu durum dün de böyleydi,bugün de böyle,yarın da böyle olacaktır. İhanet çeteleri ne kadar çok olurlarsa olsunlar, hangi alanda ihanet ederlerse etsinler bilinmelidir ki dün olduğu gibi bugün ve yarın ,ilelebet bağımsızlığımızı koruyacağız ve ülkemizi hiçbir zaman ihanete teslim etmeyeceğiz. Değerli başkanlarımıza ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Darbe girişiminde vatanın bağımsızlığı için can veren ve hainlere fırsat vermeyen aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyorum “ dedi.