Kelebek Mobilya’dan 14 ilde, 18 yeni mağaza

‘Yeniliğe kanat açtık’ mottosuyla mağaza yatırımlarına devam eden Kelebek Mobilya; yılın ilk yarısında, Türkiye’nin farklı illerinde 18yeni mağaza açtı. Hedef; 2022 yılında 200’ün üzerinde satış noktasına ulaşmak.

Türkiye’nin lider mobilya üreticisi Kelebek, Türkiye’nin her ilinde olma hedefiyle yeni mağazalar açmaya devam ediyor. Bu yılın ilk 6 aylık döneminde 18yeni mağaza açılışı gerçekleştiren Kelebek Mobilya; İstanbul, İzmir, Bursa Sakarya, Yozgat, Aydın, Erzincan, Kayseri, Iğdır, Muğla, Trabzon, Ankara, Sinop, Edirne olmak üzere 14 farklı şehirde yatırım ve istihdama katkı sağlamış oldu.

Kelebek Mobilya Genel Müdürü Tolga Kaya; “1000 -3500 metrekare aralığında değişen mağazalarımızda her zevke, her alana ve ihtiyaca uygun tasarımlarımızı müşterilerimizle buluşturuyoruz. Bu yılın ilk yarısında 14 farklı ilde 18yeni mağaza açtık, şu an itibariyle 65 ilde Kelebek mağazamız bulunuyor. Hedefimiz, yıl sonuna kadar açacağımız yeni mağazalar ile 200’ün üzerinde satış noktasına ulaşarak,her ilde olma hedefimize bir adım daha yaklaşmak.” dedi.